[ipt-page-title h1=”true”]O firmie[/ipt-page-title]

Alberici Sp. z o.o.

Jesteśmy oddziałem Alberici S.p.A. odpowiedzialnym za rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych i dobrych jakościowo produktów do wymagających producentów, dystrybutorów, przedstawicieli handlowych oraz operatorów, którzy oczekują bezpiecznych i niezawodnych systemów płatności oraz terminowej obsługi.

Alberici S.p.A.

Alberici S.p.A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji systemów płatności automatycznej i związanych z nimi akcesoriów, bazując na siedemdziesięcioletniej działalności w sektorach automatów rozrywkowych, grających, sprzedających oraz myjni samochodowych. Siedziba główna znajduje się w Castel San Pietro Terme, w Bolonii.

Założona w 1946 roku przez Augusto Alberici Spółka szybko dała się poznać jako żywy obraz przedsiębiorczości poświęconej produkcji części zamiennych i akcesoriów do urządzeń rozrywkowych, łącząc od początku pasję do technologii z zaufaniem do innowacji. Niezależnie od jej szybkiego wzrostu, Spółka zachowała cenne cechy rodzinnej firmy, takie jak poważanie dla potrzeb personelu, jak również dla zapotrzebowania ze strony klientów i dostawców. Nowa siedziba, otwarta w 2014 roku hala produkcyjna o powierzchni 15.000 metrów kwadratowych, została wyposażona w najbardziej innowacyjne technologie z zakresu oszczędzania energii oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

ALBERICI Sp. z o.o.
ul. Bielska 105
09-400 Płock

NIP: 7743213145
KRS: 0000424089
REGON: 146188306